Equalizer

[cmsms_row data_width=”boxed” data_padding_left=”3″ data_padding_right=”3″ data_color=”default” data_bg_position=”top center” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_size=”cover” data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_padding_top=”0″ data_padding_bottom=”50″][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_image align=”none” animation_delay=”0″]4573|https://primartrade.ee/wp-content/uploads/2019/09/equalizer_slide.jpg|full[/cmsms_image][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_text animation=”fadeInUp”]

Equalizer logo

 

 

 

 

Equalizer® kui ettevõte ja kaubamärk on asutatud 1987a. USA`s. Ettevõtte tegevuse põhieesmärgiks on algusest peale kuni tänaseni pakkuda kvaliteetseid ja mitmekülgseid lahendusi erinevate sõidukite klaaside eemalduse ja asendamise sektoris. Tootevalikus on tänaseks juba üle 1200 erineva toote. Equalizer Auto Glass bränd on tuntud üle maailma. Nende turu eeliseks on pikk ajalugu ning pidev aktiivne arendustegevus oma valdkonnas. Märkimisväärne on ka asjaolu, et nende arenduspersonal otsib ülemaailmselt “leiutajaid” kellel on innovatiivseid ideid ning huvipakkuva toote puhul aitavad kaasa tootearendusel. Samuti võetakse osa võimalikult paljudest messidest sõltumata maailmajaost eesmärgiga olla kursis oma ala turuseisuga ning samas pakkuda omapoolseid tooteid. Equalizer`il on edasimüügi koostööpartnereid üle maailma.

Alates 2018a. detsembrist omandasime ainuesindusliku edasimüüja õiguse Eesti turul. Meie müügispetsialistid on pidevas arengus koos Equalizeriga. Me peame veebivestlusi ning võimalusel võtame osa nende poolt organiseeritavatest koolitustest nii USA`s kui ka Euroopas. Kuna tootevalik on väga rikkalik siis proovime pidevalt täiustada pakutavate toodete valikut. Oluline osa siinkohal on meie klientidel kellega üheskoos arutatakse ning proovitakse tooteid. Valikus on peale klaasi eemaldus/asendus tööriistadele-tarvikutele ka palju muid huvitavaid töövõtteid kiirendavaid ja mugandavaid tooteid.

Equalizer tootevalikusse kuuluvad alljärgnevad tootegrupid:

Klaaside eemaldus tööriistad-tarvikud
Klaaside paigaldus tööriistad-abitarvikud
Klaasi täkkeparandus seadmed-tarvikud
Erinevad lukksepa abitööriistad

Antud brändi esindajatena on meil hea meel tegeleda Eesti turul toodete tutvustamise ning klientide soovide täitmisega. Huvi korral kindlasti kontakteeruge meiega ning aitame leida parimad tarvikud ja tööriistad vastavalt Teie tegevusvaldkonnale.

Täiusliku ülevaate Equalizer® toodetest saab:

www.equalizer.com

Tootekataloog

 

[/cmsms_text][/cmsms_column][/cmsms_row]