E - R : 9.00 - 17.00 L, P

Carlofon

Carlofon

[cmsms_row data_width=”boxed” data_padding_left=”3″ data_padding_right=”3″ data_color=”default” data_bg_position=”top center” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_size=”cover” data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_padding_top=”0″ data_padding_bottom=”50″][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_image align=”center” animation=”fadeInUp” animation_delay=”0″]3584|https://primartrade.ee/wp-content/uploads/2016/11/carlofon_slide.jpg|full[/cmsms_image][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_text animation=”fadeInLeftBig”]

carlofon_logo_small

Carlofoni kujunemise ajalugu:

Ajalooreis saab alguse 1947a. mil loodi Skandinaavias tuntuks saanud korrosioonikaitse süsteemi tootja DINOL Rootsi. Peagi oli bränd tuntud üle maailma.

1960-ndatel ehitati ülesse tehas Saksamaale ning arendati välja erinevad kvaliteetsele autoremondile suunatud autokeemia tooted. Võrgustik arenes jõudsasti edasi Austriasse ja Svetši. DINOL`i bränd saavutas väga kiiresti oma toodete tippkvaliteedi lipulaeva maine levides ülemaailmselt.

1970a. ostis DINOL Rootsi ära USA ettevõtte TUFF-KOTE mis orjenteerus põhiliselt kõrgkvaliteediliste korrosioonikaitse toodete tootmisele. Järgnes kahe tugeva brändi ühildamise protsess, ettevõtte nimi muudeti peagi TUFF-KOTE DINOL`ks ning põhitootmine koondati 1978a. Saksamaale.

1990a.liideti TUFF-KOTE DINOL kuulsa Sveitši PVC ja PU liimide ning hermeetikute tootja EMS-Togo Grupp`iga kes omas OEM sertifikaati. Ettevõtte nimeks sai DINOL Gmbh

1998a. DINOL GmbH omandas Pyrmo Chemie GmbH & Co.KG ning ettevõtte nimi muudeti DINOL PYRMO GmbH`ks.

Kuna ettevõtte võrgustik oli muutunud globaalseks ning kogu süsteemi haldamine muutus keeruliseks siis otsustati parema turustamise eesmärgil jaotada müügisektorid laiali erinevatele ettevõtetele.

2003 a. tekkis teiste hulgas Carlofon Auto Chemie GmbH. 

2006a. muudeti ettevõtte nimi Carlofon GmbH`ks.

Algselt oli Carlofon`i tegevus suunitletud eeskätt Saksamaa siseturu teenindamisele kuid aastate möödudes tänu suurele välisturu huvile otsustas Carlofon laieneda ka välisturule. Tänaseks on Carlofon`il ametlikke edasimüüjaid üle maailma ning alates 2016a. jaanuarist on PrimarTrade OÜ Carlofoni edasimüüja Eestis.

Carlofoni tootevalik on autokeemia seisukohalt rikkalik ning viljeleb jätkuvalt ainult kvaliteetsete toodete valiku pakkumist. Carlofon on tänaseni tihedas koostöös DINOL GmbH`ga ning märkimisväärne on kindlasti asjaolu, et tänasel päeval varustab Carlofon kogu Saksamaad oma tootevalikuga ning 2013a. loodi üleriigiline rohkem kui 300 punktiline klaasiliimi töökodade teeninduspunktide kett Scheiben-Doktor.

Meie müügipersonal on oma ala pikajalise kogemustega ning jooksvalt tihedas koolituse koostöös Carlofoniga omamaks enamikest pakutavatest toodetest proffessionaalset ja pidevalt jätkusuutlikku ülevaadet.

Carlofoni tootevalikusse kuuluvad alljärgnevad tootegrupid:

Täitekrundid ja pahtlid
Autolakid
Mürasummutus
Korrosioonikaitse
Liimid ja hermeetikud
Autovahad
Puhastus-ja hooldustarvikud

Hetkel käib meie kodulehe täiustamine ning peagi valmib informatiivsem pakutavate toodete  E-pood. Seniks palume huvi korral pöörduda meie müügispetsialistide poole kes rõõmuga tutvustavad põhjalikumalt pakutavate toodete ampluaad.

Täpsemat infot Carlofoni toodete kohta saab alljärgnevatelt linkidelt:

www.carlofon.de
Tootekataloog

[/cmsms_text][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_image align=”center” animation_delay=”0″]https://primartrade.ee/wp-content/themes/garage/framework/admin/inc/img/image.png[/cmsms_image][/cmsms_column][/cmsms_row]