E - R : 9.00 - 17.00 L, P

Ranal

Ranal

[cmsms_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_image align=”center” animation_delay=”0″]4568|https://primartrade.ee/wp-content/uploads/2019/09/ranal_slide.jpg|full[/cmsms_image][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_text animation=”flipInX”]

Ranal logo

RANAL on autokeemia ja kõik sellega seonduva tootja alates 1993a. Tegemist on Poola päriltoluga tootmis ettevõttega kes rohkem kui 25a. kogemusega omab väga laia tootevalikut autokeemia valdkonnas. Samuti pakutakse erinevaid turu sektoriga seonduvaid tooteid tagamaks klientuuri võimalikult parim teenindus. Tänu tihedale turu konkurentsile ollakse järjepidevad toodete kvaliteedi tagamises lisaväärtusena pakkuda ka mõistlikku hinda.

PrimarTrade OÜ astus RANAL brändiga koostöösse alates 2017a. oktoobrist. Oleme aja jooksul läbi töötanud ja testinud enamus pakutavatest toodetest ning hoiame jooksvalt ennast kursis tootevaliku värskendustega. Klientide soovid ja harjumused on erinevad ja meie missiooniks on leida parimad sobilikud tooted. Huvi korral palume kontakteeruda meie müügispetsialistidega saamaks täpsemat infot toodete kohta.

Carlofoni tootevalikusse kuuluvad alljärgnevad tootegrupid:

Täitekrundid ja pahtlid
Autolakid
Korrosioonikaitse
Liimid ja hermeetikud
Puhastus-ja hooldustarvikud

www.ranal.pl

Tootekataloog

[/cmsms_text][/cmsms_column][/cmsms_row]